www.ansat-tn.sk

Maloobchod a veľkoobchod so satelitnou a anténnou technikou

Profesionálne služby v oblasti televízneho prijímu od roku 1990

Prihláste sa prosím:

Výrobcovia

O firme

ÚvodO firme

 

 

Korene firmy ANSAT siahajú do roku 1990, kedy bola firma získaním Živnostenského oprávnenia založená. Firma funguje v duchu rodinného podnikania, snaží sa poctivou a húževnatou prácou obstáť v konkurenčnom boji. Postupne si získala renomé kvalitnej, poctivej a zabehnutej firmy a stala sa jednou z hlavných predajcov nielen v regióne s množstvom verných zákazníkov.

 

Hlavný predmet podnikania je zameraný na maloobchodný a veľkoobchodný predaj : DVB-T antény a DVB-S satelitná technika a ich profesionálna inštalácia pre jednotlivcov, firmy, ako aj pre hotely, penzióny, a obytné bloky - STA. Zákazníkov sa snažíme osloviť : prvotriedna kvalita ponúkaného tovaru a profesionálna inštalácia.

Našich veľkoobchodných odberateľov oslovujeme predovšetkým produktami renomovaných značiek ako Johansson, Terra, Inverto, ktorých sme oficiálnymi zástupcami a distribútormi. V našej ponuke nechýbajú ani špičkové koaxiálne káble značky Cavel a konektory Cabelcon. Rovnako sa snažíme podporiť kvalitnú výrobu na Slovensku a v Čechách, čo dokazuje napríklad naša ponuka kvalitných antén od českej firmy Vaten, pre ktorú sme distribútormi v SR, alebo špičkového kovového programu slovenskej firmy CSAT.

 

Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, ktorí si budú dlhodobo užívať kvalitu zakúpeného tovaru a prevedenej práce a ktorí sa na nás vždy radi obrátia, aj v prípade potreby poradenstva alebo servisu.

 

 

Certifikáty: